ماشین نوردهی موازی نور

ماشین نوردهی موازی نور

چراغ موازی نور نوردهی دستگاه: چراغ موازی موازی نور نوردهی عمدتا برای محافظت در معرض تابلوهای مدار چاپی و فیلم مرطوب است، با دقت بالا، سرعت بالا و هزینه کم انرژی، به طور گسترده ای در زمینه PCB و FPC استفاده می شود. و این دستگاه محدوده نوردهی را تنظیم می کند ...
چت کن

جزئیات محصول

ماشین نوردهی موازی نور

image001.jpg

ویژگی:

دستگاه نوردهی موازی موازی نور به طور عمده برای محافظت در معرض تابلوهای مدار چاپی و فیلم مرطوب، با دقت بالا، سرعت بالا و هزینه کم انرژی، به طور گسترده ای در زمینه PCB و FPC استفاده می شود. و این دستگاه محدوده نوردهی را براساس اندازه هیئت مدیره تنظیم می کند تا زمان نوردهی را ذخیره کند.


پارامتر فنی:

مواجهه موثر

1> 1300mm * 630mm 2> 1300mm * 530mm

ضخامت هیئت مدیره

0.1-3.5 میلی متر

نوع منبع نور

LED سرد

semiangle موازی

≤2 درجه

یکنواختی انرژی

90٪

قطعنامه مدار

30um / 30um

سیستم کنترل

کامپیوتر انسان، PLC

چارچوب قرار گرفتن در معرض

لایه بالا: فیلم Mylar

لایه پایین: شیشه کوارتز تقویت شده

اندازه دستگاه

2900mm * 1405mm * 1850mm

وزن ماشین

1000 کیلوگرم

شرایط محیطی

دما: 20 ± 3 درجه

درجه مرطوب: 55 ± 10٪

عرضه برق و هوا

قدرت: 220 و 50 ولت، 40 وات

هوا: 0.1-0.3MPa


نصب

درباره نحوه نصب، ما وقتی که دستگاه را خریداری می کنید، ویدیو را به شما ارائه می دهیم، اگر ما به کارگران کارخانه خود را در کارخانه خود مشغول کرده اید، ما به شما توصیه می کنیم، ما همچنین می توانید مهندس را به شرکت خود منتقل کنید. اما خریدار باید بلیط هواپیما و مسکن را برای مهندس فراهم کند.


خدمات پس از فروش:

گارانتی برای یک سال یا 1000 ساعت کار از تاریخ ورود بندر مقصد. در طول دوره نگهداری، قطعات یدکی آسان آسیب دیده برای مشکلات ناشی از کیفیت تولید یا مواد اولیه ما به جز قطعات آسیب پذیر ماشین آلات ناشی از عملیات نادرست انسان ساخته شده توسط مشتریان ارائه می شود. پس از انقضا، شرکت ما هزینه تعمیر قطعات یدکی برای ماشین آلات را فراهم می کند.


تماس با ما:

image003.jpg

Hot Tags: چراغ موازی مواجهه با نور، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، نقل قول، قیمت پایین، موجود در انبار

پرس و جو

You Might Also Like