PCB ماشین تخلیه

PCB ماشین تخلیه

دستگاه برش پانچ دستگاه برش پانچ، می تواند بر روی هیئت مدیره آلومینیوم، ورق مس ورق، FR-4، تخته تک، دو تخته، چند لایه هیئت مدیره، تخته فلزی، مواد عایق بندی شده را کاهش دهد. و ظرفیت می تواند 500 ورق / H، و سرعت تولید 26M / Min است. برش برش جزئیات: 1) وجود دارد ...
چت کن

جزئیات محصول

PCB دستگاه تخلیه

دستگاه برش، می تواند بر روی هیئت مدیره آلومینیوم، ورق ورقه مس، FR-4، تخته تک، تخته دو طرفه، چند لایه هیئت مدیره، تخته فلزی، عایق مواد. و ظرفیت می تواند 500 ورق / H، و سرعت تولید 26M / Min است.

image001(001).jpg


برش


جزئیات برش:

1) وجود دارد نوعی برش، یکی برش مسطح، دیگری برش زاویه ای است.

برای برش زاویه، که استفاده گسترده ای از قبیل تخته فلزی فلزی آلومینیوم مس روکش ورقه ورقه ورقه های فلزی، FR-4، CEM-1، CEM-3، تفلون، تخته 2 تخته، و یا چند لایه تخته.

برای برش تخت، فقط می توانید تخته کاغذ، تخته تک، هیئت مدیره قابل انعطاف چاپ و مواد عایق برش را کاهش دهید.

2) دستگاه با دو شفت تیغه، به طور کلی، هر شفت می تواند 4 برش قطعه، زمانی که هیئت مدیره از طریق، 4 برش هیئت مدیره به 5 قطعه را قطع می کند.

قطر خارج از هر برش 150mm، قطر داخلی 110mm، ضخامت 10mm است.

3) برای این هیئت مدیره PCB، دستگاه می تواند ضخامت را از 0.3 تا 3.0 میلیمتر برش دهد و شما می دانید، اگر هیئت مدیره بسیار نازک باشد، ما می توانیم تا 3.0 میلی متر را بشوییم و یک بار برش دهیم. این کارآیی تولید را بهبود خواهد بخشید.

و برای هیئت مدیره آلومینیوم، ضخامت برش همیشه می تواند 0.6-1.6mm، اگر بیش از ضخامت، لطفا مهربانی یادآوری.

4) قدرت دستگاه 4KW است، و اندازه هیئت مدیره PCB می تواند 150mm-1500mm باشد. و اندازه برش دقیقه می تواند 75mm باشد. اندازه خروجی pcb می تواند 75mm * 300mm باشد.

5) پس از قطع 180000 تخته تخته و یا شش ماه بعد کار، برش باید به شرایط سخت تیز کنید، شما می توانید به کارخانه ما برای کمک به شما برش برش، شما همچنین می توانید گیاه محلی برای کمک به شما پیدا کنید. و من پیشنهاد می کنم شما برای خرید یک دستگاه برش برای برنامه آماده به کار، در چین و خارجی، بسیاری از مشتریان سفارش یک مجموعه برش برای بازگشت به بالا.


نصب

در مورد چگونگی نصب و تغییر برش، هنگامی که دستگاه را خریداری می کنید، ما ویدیو را در اختیار شما قرار می دهیم، در صورت نیاز به کارگران کارخانه خود در کارخانه خود، لطفا مشاوره مهربان، ما همچنین می توانیم مهندس را به شرکت خود منتقل کنیم. اما خریدار باید بلیط هواپیما و مسکن را برای مهندس فراهم کند.


خدمات پس از فروش:

گارانتی برای یک سال یا 1000 ساعت کار از تاریخ ورود بندر مقصد. در طول دوره نگهداری، قطعات یدکی آسان آسیب دیده برای مشکلات ناشی از کیفیت تولید یا مواد اولیه ما به جز قطعات آسیب پذیر ماشین آلات ناشی از عملیات نادرست انسان ساخته شده توسط مشتریان ارائه می شود. پس از انقضا، شرکت ما هزینه تعمیر قطعات یدکی برای ماشین آلات را فراهم می کند.


تماس با ما:

image011.jpgHot Tags: PCB سلب ماشین، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، نقل قول، قیمت پایین، در انبار

پرس و جو

You Might Also Like