تخته ورقه ورقه مس

تخته ورقه ورقه مس

ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورقه ورق 0.2 / ورقه ورقه ورقه ای (ورقه مس ...

جزئیات محصول

تخته ورقه ورقه مس

سازنده حرفه ای CCL عمده فروشی مواد FR-4PCB ورق سرد 0.2 H / H


اطلاعات محصول

نام: FR-4 CCL

مشخصات: 0.1-3.5 یک طرفه دو طرف هسته سفید هسته سفید هسته

بسته بندی: ورق های X / کیسه + سینی


توضیحات محصول

ورقه ورقه مس (ورقه ورقه مس) یک محصول از کاغذ خمیر چوب یا پارچه پشم شیشه به عنوان یک ماده تقویت کننده است، آغشته به رزین، پوشش داده شده با فویل مس در یک یا هر دو طرف، و گرم فشرده شده است.

CCL مواد اولیه برای صنعت الکترونیک است. این عمدتا برای پردازش و تولید تخته مدار چاپی (PCBs) استفاده می شود. این دستگاه به طور گسترده ای در تلویزیون، رادیو، رایانه، رایانه، ارتباطات تلفن همراه و دیگر محصولات الکترونیکی استفاده می شود.

این شرکت تولید انواع ورقه ورقه های مسطح FR-4 با ضخامت متفاوت، ارزان و مقرون به صرفه می باشد. در عین حال، به منظور پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان، این شرکت مارک های اصلی خود مانند ورقه های مس را پوشش می دهد، محصولات محبوب، محصولات نظامی، صفحات مس ضخیم، ورقه ورقه های مس با پوشش بدون هالوژن و ورقه های TG با پوشش بالا به فروش می رساند.


Hot Tags: هیئت مدیره ورقه ورقه مس، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، نقل قول، قیمت پایین، در انبار

پرس و جو

You Might Also Like