چرا نرم افزار طراحی PCB در ابتکار نبوغ مدرن مدار مدار بسیار حیاتی است

- Sep 05, 2019-

نرم افزار طرح بورد مدار چاپی (PCB) ابزاری باورنکردنی از نظر طراحی PC برای دستگاه های دیجیتال است. یک مهندس با استفاده از برنامه نرم افزاری طراحی PCB ، مؤثرترین کار را با مسائل مربوط به یکپارچگی و سیگنال قدرت برطرف نمی کند ، اما به همین ترتیب قادر به تغییر و تقویت کل ساختار مدار است. نرم افزار طراحی pcb می تواند بدون مشکل با نرم افزار افزونه Plm Plm مربوطه همراه باشد که می تواند مهندسین را در بررسی بهتر طرح ها و طرح های رایانه های شخصی کمک کند. در سال های جاری ، تقاضا برای نرم افزار طرح PCB از شرکت تولید الکترونیک قوی بوده است. طبق آمار فوق مدرن منتشر شده توسط بینش های بازار آینده (fmi) ، بازار جهانی نرم افزار طرح بندی pcb قرار است در میان سال های 2016 و 2026 بیش از 12٪ از دامنه بازار را ببیند و از این طریق چهار دلار ، 755.1 میلیون دلار درآمد کسب کند. ترک مدت زمان پیش بینی
بی فایده است که بگوییم ، نرم افزار طراحی PCB موضوعات را سریعتر از بین می برد و به خصوص در مقایسه با سایر فن آوری های سنتی زمان اشکال زدایی برد مدار را کاهش می دهد. در نتیجه ، برای کاهش زمان بهبود و دور ماندن از تأخیر در کار ، صنعت الکترونیکی به سرعت در حال اتخاذ آخرین تغییرات نرم افزار طراحی PCB است. مطمئناً ، صنعت لوازم الکترونیکی مشتری اصلی ترین برنامه برنامه نویسی pcb است. به دلیل فشار رو به بالا وسایل و تلفن های هوشمند پوشیدنی هوشمند ، که نیاز به طراحی مدرن ترین مدار مدار دارد ، استفاده از برنامه نرم افزاری طراحی PC در چنین بخشهای تولید الکترونیکی بسیار عظیم شده است.


علاوه بر این ، چنین نرم افزاری به مهندسان اجازه می دهد تا شبیه سازی هایی را اجرا کنند که به آنها کمک می کند تا از مشکلات در زمان واقعی مربوط به اعمال مدار آگاه شوند. وظایف مختلف مختلفی از جمله بررسی میزان تحمل خطا ، شاخص های ورودی و دستیابی به خروجی مورد نظر وجود دارد که می توان با زحمت از طریق برنامه نرم افزاری طراحی PCB انجام داد. این ، در تلنگر ، باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود ، زیرا حشرات توانایی را می توان در ساختن نمونه اولیه بدن اصلاح کرد. همچنین ، مواقعی وجود دارد که مهندسان پس از ساخت مدار ، قرار دادن اشتباه قطعات را درک می کنند و بر این اساس باید کل تاکتیک ها را تکرار کنند.