چه نوع ماشین چاپ صفحه خوب است؟

- Jan 15, 2019-

اول، کیفیت ماشین چاپ روی صفحه را انتخاب کنید، دقیق ماشینکاری قطعات ماشین را نگاه کنید، و کارکرد عموما بهتر است.


دوم، بسته به مواد مورد استفاده در دستگاه، ما باید مواد خوب را برای ساخت تجهیزات مناسب درک کنیم.


سوم، پس از آن شما نیاز به خدمات پس از فروش از تولید کننده را در نظر بگیرید، شما باید وضعیت خدمات پشتیبانی سازنده را درک کنید، گاهی اوقات شما مجبور به چاپ کارهای رضایت بخش خود هستید، شما نیاز به هماهنگی و همکاری در همه جنبه ها، چه مشکلاتی آیا ماشین ها انجام می دهند؟ ماشین را تعمیر می کنید و تولید خود را به تاخیر نمی اندازید.


چهارم، شما باید یک قیمت مناسب را انتخاب کنید. هنگامی که شما انتخاب می کنید برای خرید دستگاه چاپ روی صفحه، ابتدا باید دقت مورد نیاز محصول خود را برای چاپ روی صفحه نمایش ابریشم بررسی کنید. شما می توانید ماشین قیمت مناسب را بر اساس وضعیت خود انتخاب کنید و چاپ روی صفحه نمایش را تضمین کنید.


پنجم، آخرین چیزی که برای خریدار به یادآوری است، بسیاری از خریداران، برخی از نمایندگی های خرده فروشی یا خرده فروشان را هنگام خرید تجهیزات ماشین آلات روی صفحه نمایش انتخاب می کنند. سازنده ترجیح داده شده از تجهیزات خریداری شده است و انتخاب دوم پشتیبانی فنی نسبتا کامل است. نقطه فروش مستقیم کارخانه خریداری می شود. سعی نکنید بعضی از نمایندگی های خرده فروشی یا خرده فروشان را برای خرید انتخاب کنید زیرا آنها از پشتیبانی فنی و پشتیبانی پس از فروش برخوردار نیستند.