روند فشرده سازی چیست؟

- Jun 25, 2019-

در کمپانی Cleveland Deburring Machine (CDMC)، ما به طور منظم با اعضای صنعت تولیدی درباره فرآیند آنها، نتایج محصولات آنها و نیازهای آنها صحبت می کنیم. بسیاری از آنها فرایندهای خود را به منظور دستیابی به استانداردهای کیفیت بالاتر، برخی تلاش می کنند تا فرآیندهای خود را بهبود ببخشند تا سطح کیفیتی که در گذشته از آنها لذت برده شده است. اما برای تقریبا تمام این مشتریان، ما در مورد نیاز به خراشیدن در طول خط تولید می شنویم. خوشبختانه، در اینجا در CDMC، دقیقا همان چیزی است که ما انجام می دهیم.

فرآیند خرد کردن، برای کسانی که آشنا نیستند، یک فرآیند است که برداشت های ساخته شده و نواقص دیگر را از سطح تکمیل می کند. یک سوراخ یک رگه یا ناحیه زبری است که در طول برش قطعات فلزی یا مواد تولید می شود. در برخی موارد، برش ها در برش قطعات پلاستیکی یا مواد نیز ایجاد می شوند. مشکلی که ایجاد می شود باعث ایجاد آنها می شود. هنگامی که بخشی از دستگاه با برآمدگی از بین می رود، محصول نهایی که از دستگاه خارج می شود می تواند مشکلات کیفیت را رفع کند. همانطور که هر کسی در صنعت تولید می تواند تصور کند، لبه های خشن بر روی یک قطعه فلزی که به معنای ترکیب یا اتصال با یک قطعه دیگر از فلز است، منجر به تاثیر منفی مهر و موم یا لبه یا گوشه ای از محصول نهایی خواهد شد. به طور خلاصه، لبه های خشن هنگامی که با هم ادغام می شوند یک مفصل کامل را تشکیل نمی دهند. سوراخ ها همچنین می توانند از لبه ها و یا در بعضی موارد لک های شکستگی در انواع خاصی از مواد تشکیل دهند. این، البته، می تواند یک مسئله جدی است، زمانی که محصول نهایی به خوبی تحت فشار، فشار و یا فشار قرار می گیرد. خوشبختانه می توان برای از بین بردن حضور بافت ها در ساخت، صرفه جویی در کیفیت محصول، کاهش ضایعات و بهبود تعداد محصولات به پایان رسید. خرد کردن یکی از راه حل ها است.

بعضی از آنها درباره فرآیند خرابکاری، چگونگی انجام آن خواسته اند. ما راه حل های خسته کننده ای را برای دیدار با نیازهای تولید کنندگان متعدد در صنایع مختلف و بازارهای مختلف طراحی کرده ایم. و هرچند هر راه حل اغلب به نیازهای مشتری طراحی شده است، روند خرد کردن بسیار مشابه است.

ما تعدادی از ماشین های خرابکاری را در دست داریم تا انواع مختلفی از فرآیندهای مختلف را بر روی انواع معمولی چرخ ها، چرخدنده ها و قطعات ماشین مشابه به وجود آوریم. در حال توسعه یک راه حل، می دانیم که متغیرهای خاصی مانند زمان چرخه، اندازه بخشی، بارگیری و سایر محدودیت های خاص باید در نظر گرفته شود. فرایندهای توسعه یافته توسط CDMC اغلب به مسواک زدن و خرد کردن روی هر دو طرف هر قسمت اجازه می دهد تا از طریق دستگاه عبور کند. در بعضی موارد، قطعات به دستگاه به صورت دستی تغذیه می شود. در دیگران، بارگیری روباتیک استفاده می شود. بعضی از ماشین ها از یک نوار نقاله مغناطیسی استفاده می کنند (هر قسمت بعد می تواند بعدا مجددا انعطاف پذیر شود). در نهایت، این فرآیند یک مخرب سازگار، قابل اطمینان و قابل تکرار را به بخشی که به دستگاه متصل می شود ارائه می دهد.