نکاتی برای روانکاری و اشکال زدن چاپ رولز چیست؟

- Dec 23, 2018-

کسانی که در مدت کوتاهی روی چاپ کار می کنند، اهمیت غلتک های چاپ را درک می کنند. از آنجا که آن را به طور مستقیم با صفحه ارتباط برقرار می کند و به طور جدی با کیفیت محصول مرتبط است، مهم نیست که چه چاپگر شما استفاده می کنید، شما با ترفند چگونگی روانکاری و اشکال زدایی مواجه هستید.

اول، اشکال زدایی


فشار بین غلتک لاستیک و غلتک لاستیک و صفحه چاپ باید با توجه به کشش و سختی لاستیک و نقش آن در روند چاپ تنظیم شود. به طور معمول، اندازه گیری لایحه از 0.15-0.20mm مورد استفاده قرار می گیرد (برای اندازه گیری سطح لایه ی لاستیک باید از لولای روان کننده استفاده شود). برای بازرسی، لازم است به طور مساوی با تماس با شعاع تماس غلتک لاستیک تماس بگیرید. در غیر این صورت، عملیات دراز مدت یک صحنه غلتک لاستیک با یک پایان فشار بزرگ، مانند پیت، ژلینگ، ترک خوردن و باز کردن لاستیک را تشکیل می دهد.


دوم، روانکاری

سر و غلتک لاستیک غلتک همیشه باید روانکاری مفید باشد. اگر روانکاری ضعیف باشد، سایش شفت غلتک لاستیک و بلبرینگ افزایش می یابد و جای خالی افزایش می یابد و منجر به چاپ ناهموار بر جوهر چاپ می شود. همچنین علائم چاپ نوار ممکن است ناشی از شرایط ضعیف مانند پرش و غلتک لاستیک است. اگر روانکاری مفید برای مدت طولانی وجود دارد، آن را نیز تحمل و حرارت هسته را تشکیل می دهند، که باعث می شود سطح لاستیک غلتک لاستیک به گسترش و پوشیدن به دلیل گرما، به طوری که سطح لاستیک از دو سر لاستیک خواهد بود، چسبیده و ترک خورده است.


فقط نیاز به روانکاری و رفع اشکال غلتک لاستیک را برای آن نرم و صاف و راحت تر.