انتشار و قرار گرفتن در معرض PCB

- Jul 22, 2019-

کاربردهای تجاری برای PCB

اگرچه دیگر در ایالات متحده تجاری تولید نمی شود ، PCB ممکن است در محصولات و مواد تولید شده قبل از ممنوعیت PCB در سال 1979 وجود داشته باشد. محصولاتی که ممکن است حاوی PCB باشند عبارتند از:

ترانسفورماتورها و خازن ها

تجهیزات الکتریکی شامل تنظیم کننده ولتاژ ، سوئیچ ها ، بستن مجدد ، بوشینگ و الکترومغناطیس

روغن مورد استفاده در موتورها و سیستمهای هیدرولیک

وسایل برقی قدیمی یا وسایل برقی حاوی خازنهای PCB

بالاست های فلورسنت سبک

عایق کابل

مواد عایق حرارتی شامل فایبرگلاس ، نمدی ، کف و چوب پنبه

چسب و نوار

رنگ روغنی

قایقرانی

پلاستیک

کاغذ کپی بدون کربن

کفپوش

PCB های به کار رفته در این محصولات ، مخلوط های شیمیایی متشکل از انواع مختلفی از ترکیبات بیفنیل کلر شده و شناخته شده به عنوان کانسیلرها بودند. بیشتر مخلوط های PCB تجاری در ایالات متحده با نام تجاری صنعتی آنها شناخته شده است که رایج ترین آنها آروکلر است.

امروزه ، PCB هنوز هم می تواند از طریق:

محل های ضایعات خطرناک که حاوی PCB هستند

دفع غیرقانونی یا نادرست زباله های PCB

از ترانسفورماتورهای برقی حاوی PCB نشت یا رها می شود

دفع کالاهای مصرفی حاوی PCB در محل های دفن زباله شهری یا سایر مناطق که برای رسیدگی به پسماندهای خطرناک طراحی نشده اند

سوزاندن مقداری از ضایعات در دستگاه های سوزاننده شهری و صنعتی

PCB به راحتی در محیط یک بار تجزیه نمی شود. آنها می توانند برای مدت طولانی دوچرخه سواری بین هوا ، آب و خاک بمانند. PCB ها می توانند مسافت های طولانی داشته باشند و در مناطقی به دور از مکانی که در محیط آزاد شده اند ، در برف و آب دریا یافت می شوند. در نتیجه ، آنها در سراسر جهان یافت می شوند. به طور کلی ، شکل PCB سبک تر است ، بیشتر می توان آن را از منبع آلودگی منتقل کرد.

PCB می تواند در برگها و قسمتهای فوقانی گیاهان و محصولات غذایی جمع شود. آنها همچنین به بدن ارگانیسم های کوچک و ماهی گرفته می شوند. در نتیجه ، افرادی که ماهی مصرف می کنند ممکن است در معرض PCB هایی باشند که در ماهی هایی که مصرف می کنند تجمع بیولوژیکی دارند.

مرکز ملی آمار بهداشت ، یک بخش از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، بررسی های ملی آزمایشات سلامت و تغذیه (NHANES) را انجام می دهد. NHANES مجموعه ای از بررسی های ملی ایالات متحده در مورد وضعیت سلامتی و تغذیه مردم غیرنظامی غیر سازمان یافته است ، که شامل جمع آوری داده ها در مورد مواد شیمیایی انتخاب شده است. مصاحبه و جسمی