تعمیر و نگهداری دستگاه لمینیت

- Sep 11, 2018-

1. استفاده عادی از پارچه شیشه ای

در ماشین فروش لمینیت، تولید کنندگان همیشه دو پارچه غیر چسبنده را در دستگاه لمینیت قرار می دهند. برای یادآوری استفاده از تولید کنندگان پارچه های غیر چوب در اهمیت تولید است. اثر غیر چوب برای جداسازی EVA ذوب شده به صفحات لاستیکی بالا و صفحات حرارت ورقه ورقه ای است.

هنگامی که اوا به صفحه لاستیکی و صفحه گرمایش چسبانده می شود، از کار افتادن آن سخت خواهد بود. روش صحیح استفاده: حداقل 4 ورقه از پارچه های غیر چوب بر روی دستگاه لمینیت. هر استفاده به پایان رسیده است، بلافاصله دوباره استفاده نکنید، اما برای قرار دادن در یک طرف، مانند غیر چوب کاملا خنک، سپس غیر چوب در EVA کاملا تمیز، به طوری که پارچه غیر چوب نگه داشته اصلی رنگ اگر EVA را از پارچه غیرپوششی کامل حذف نکنید، EVA هنگامی که دوباره استفاده می شود، به شیشه ماژول باتری می چسبد. در این زمان Eva صرف نظر از اینکه تمیز کردن ذرات Eva را روی شیشه قرار می دهد. هنگامی که پانلها در فضای باز استفاده می شوند، ذرات EVA دوباره ذوب می شوند و به شیشه می چسبد. و جذب گرد و غبار بر روی شیشه. گرد و غبار را نمی توان برداشت.

گاهی اوقات گرد و غبار می تواند سلول را مسدود کند و یک اثر نقطه ی گرم دراز مدت ایجاد کند.

2. استفاده صحیح از مواد مهر و موم قاب

هنگام افزودن یک قاب به جعبه باتری از یک مهر و موم استفاده کنید. بعضی از واحدها، نوار Eva را در یک شیار مقعر در قاب قرار می دهد. با استفاده از یک سشوار مو، برای ذوب کردن اوا. اگر از Eva برای انجام مهر مرزی استفاده می کنید، مطمئن شوید که فریم را بعد از پخت باتری به کوره پخت برای خالص اضافه کنید. در غیر این صورت در استفاده در فضای باز، اوا در خورشید تحت جاذب مکرر ذوب مقدار زیادی گرد و غبار قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، سیلانت نباید از آدامس رنگی استفاده کند، در غیر اینصورت این رنگدانه به آرامی به EVA در جعبه باتری گسترش می یابد، استفاده از یک سال پس از تغییر رنگ رنگ باتری.

3. استفاده معمول از پمپ خلاء

در نگهداری روزانه دستگاه لمینیت، مهمترین بخش تعمیر و نگهداری نگهداری سیستم خلاء است. هنگامی که دستگاه لمینیت برای مدت زمان استفاده می شود، خلاء دستگاه لمینیت کاهش می یابد. و هنگامی که تا حدی کاهش یابد، هیئت باتری ظاهر می شود حباب. بنابراین هر روز برای بررسی اینکه آیا کم پمپ خلاء روغن کمبود. سطح روغن پمپ خلاء را در شرایط کاری بررسی کنید تا خط سطح روغن پنجره را ببندید، باید زمانی که کافی نیست، اما بیش از حد مصرف نکنید.

پس از استفاده از یک دوره زمانی، روغن پمپ خلاء شروع به تبدیل شدن به ابری یا سیاه، سپس پمپ خلاء برای تغییر روغن ضروری است، در عین حال برای تمیز کردن پمپ خلاء برای جابجایی اجسام خارجی کلوئیدی حذف می شود. پس از تمیز کردن خلاء هنوز هم بالا نیست، ممکن است به دلایل زیر باشد: Eva در دستگاه لمینیت پس از درجه حرارت بالا، اوا اضافه شده پراکسید (کاتالیزور متقاطع) و آنتی اکسیدان ها، ردیابی اسید موم با دمای بالا و فرار به عقب. برخی از پراکسید ها در واکنش شیمیایی متقاطع اوا شرکت می کنند، تشکیل یک ماده جدید و فرار به هوا. دمای کار دستگاه لمینت بالاتر، مواد پیچیده تر در اوا فرار می کنند به هوا. این مواد پیچیده به پمپ خلاء مایع، جذب در قطعات پمپ خلاء و یا در روغن پمپ خلاء مضر، منجر به کاهش عملکرد کلی پمپ خلاء. بخشی دیگر در خط لوله خلاء، با کاهش درجه حرارت و تشکیل ذرات کلوئیدی، جذب در لوله خلاء، با گذشت زمان، خط خلاء باریک و یا حتی مسدود خواهد شد.

تنها راه این است که جایگزین شلنگ خلاء متصل شود.