ویژگی های اصلی از ماشین چاپ اسکرین

- Sep 11, 2018-

دستگاه چاپ روی صفحه نمایش متعلق به بیشتر نماینده تجهیزات چاپ در نسخه سوراخ دستگاه چاپ، خود صفحه چاپ ابریشم و دیگر مواد به criss-متقابل، Jingwei روشن سیم مش بافته شده. هواپیما، سطح، شکل، چاپ و رنگرزی، مدار چاپی و ماشین چاپ روتاری صفحه جدید تولید شده است. در میان آنها، روتاری صفحه جدید ماشین چاپ سرعت و بهره وری است نسبتا بالا در آن مشخص شده است صفحه نمایش نصب شده است در درام، جوهر ریخته در درام.

هنگامی که دستگاه در حال کار، می چرخد درام و الگوی خشک کن لاستیکی به سرعت بر روی ماده چاپ چاپ شده است. مواد را از روی صفحه نمایش می توان از سیم نایلونی سیم مسی، سیم سیم و یا فولاد ضد زنگ. اصل چاپ استنسیل در روی صفحه نمایش دستگاه چاپ نشات گرفته از چاپ کهن الگو.

سوراخ نسخه چاپ نسخه رونویسی, نسخه توخالی جهش گل و صفحه چاپ و در اشکال مختلف. چاپ صفحه ابتدا با دست ساخته شده است و فقط يك صفحه صفحه و قالب وجود دارد. توسط 50 's چاپ صفحه مکانیزه اتوماسیون برای رسیدن به. طبل پرس چاپ روی صفحه نمایش را می توان میزان جوهر مناسب برای چاپ ضخامت مرکب چاپ در انواع کاغذ شیشه چوب فلز سرامیک پلاستیکی یا پارچه در چاپ، انواع جوهر، جوهر فلزی رسانا از جمله می توان استفاده کرد.