LED PCB

- Aug 01, 2019-

از آنجا که فن آوری مدار چاپی همچنان به تکامل خود ادامه می دهد ، راه را برای ایجاد میزبان نوآوری های هیجان انگیز محصول باز کرده است. نمونه بارز توسعه PCB برای روشنایی LED است. LED به مدار مدار لحیم شده است و از تراشه ای برخوردار است که هنگام اتصال الکتریکی ، نور را تولید می کند. برای اتصال تراشه از یک سینک گرمای حرارتی و یک پایه سرامیکی استفاده می شود.


یک هیئت مدیره PCB LED تمایل به تولید حجم زیادی از گرما دارد و خنک شدن را از طریق روش های سنتی دشوار می کند. در نتیجه ، PCB های هسته ای فلزی اغلب به دلیل توانایی افزایش یافته در اتلاف گرما ، برای کاربرد LED انتخاب می شوند. به ویژه ، آلومینیوم اغلب در ساخت تابلوهای مدار چراغهای LED استفاده می شود. آلومینیوم PCB به طور معمول شامل یک لایه نازک از مواد دی الکتریک رسانا از نظر حرارتی می باشد که می تواند گرما را با راندمان بسیار بیشتری نسبت به یک PCB سفت و سخت سنتی منتقل و از بین ببرد.

برنامه های کاربردی LED PCB

چراغ های LED PCB به دلیل ترکیبی از راندمان عالی انرژی ، هزینه کم و حداکثر انعطاف پذیری در طراحی ، می توانند در برنامه های روشنایی بی شماری وارد شوند. مثالها شامل چراغهای جلو اتومبیل ، چراغ های فرود فرودگاه باند فرودگاه ، نورپردازی مورد استفاده در برنامه های میدانی نظامی ، روشنایی خیابان ، روشنایی تونل بزرگراه ، نورپردازی فتوولتائیک (خورشیدی) ، چراغ قوه و فانوس های روشنایی ، چراغ های راهنمایی و رانندگی ، چراغ راهنمایی و رانندگی ، چراغ راهنمایی و رانندگی ، نورپردازی در اتاق عمل بیمارستان ، نورپردازی کارخانه با رشد بالا ، و خیلی های دیگر.

PCBCart راه حل های روشنایی LED PCB مؤثر و مقرون به صرفه را ارائه می دهد

ما به عنوان یک ارائه دهنده کامل راه حل های PCB با بیش از یک دهه تجربه ، ما قادر به تولید جعبه LED PCB ، تهیه قطعات و مونتاژ همه زیر یک سقف هستیم. ما می توانیم با شما همکاری کنیم تا تابلوهای مدارهای فلزی و آلومینیومی را که برای برنامه های خاص شما تنظیم شده اند ، بسازیم. ما از PCB های با قیمت رقابتی ساخته شده با مواد استاندارد FR-4 استفاده می کنیم که شامل لایه ای از جنس آلومینیوم حرارتی است که به طور کارآمد گرما را از بین می برد ، تمام اجزای LED PCB را خنک نگه می دارد و عملکرد محصولات شما را به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

ما در ارائه خدمات عالی مشتری متمرکز هستیم

PCBCart به دلیل اینکه ارائه دهنده راه حل های PCB است که کار با آن بسیار آسان است ، شهرت کاملی را ایجاد کرده است. تیم پشتیبانی آگاه ما از طریق تلفن ، گپ یا ایمیل برای پاسخ به سوالات شما و رفع هرگونه نگرانی در دسترس هستند. تاکنون به یک میزان رضایتمندی از مشتری 99 درصد ستاره رسیده ایم!

به ما برسید تا پروژه PCB LED شما شروع شود

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات تولید LED PCB ، تکنیک های پیشرفته ای که در وب سایت ما ذکر نشده است ، یا سهمیه ای برای پروژه PCB سفارشی خود ندارید ، لطفا با استفاده از این فرم تماس با ما در ارتباط باشید. ما طی 24 ساعت به شما برمی گردیم.


اگر پروژه شما برای تولید آماده است ، بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به نقل از LED PCB رایگان درخواست کنید.