برنامه های براش صنعتی در صنایع مختلف

- Jan 15, 2019-

1. صنعت نساجی: این محصول دارای یک چرخ ماشین برش دستگاه، یک برس ماشین برش، یک برس ماشین برس، یک برس ماشین تراش، یک قلم مو قهوه ای، یک برس ماشین چرخش، یک برس مخصوص میکروسکوپی و یک چرخ فلزی پارچه ای است.

2، صنعت سرامیک: برس لعاب، وسط یک هسته قوی صندل چوب، کاشی سیم برس سفید یا سیاه و سفید، استفاده می شود برای لعاب سطح از کاشی های سرامیکی و دیگر محصولات سرامیک.

3، صنعت چرم و کفش: چرم و پرداخت بالایی بالا، اپیلاسیون، روغنکاری، به طور کلی با یک چرخ پارچه ای کوچک، مو اسبی، سیزال و دیگر چرخ های قلم مو.

4. صنعت شیشه: محصولات شامل ماشین لباسشویی برس رولر، لبه ماشین برس، PP، PU، PVC، غلطک اسفنج جاذب PVA. رولر برس شستشو شیشه ای، شفت غلتکی 45 # فولاد دور است، مواد موی نایلونی، اگر شما نیاز به اضافه کردن شیشه تمیز کردن شیشه تمیز کردن، شما باید از تمام غلتک قلم مو ضد زنگ برای جلوگیری از خوردگی استفاده می شود، به طور کلی ساخته شده با ماشین قلم مو نوار مارپیچ بر روی شفت غلتکی جوش داده شده. غلطک مکش از یک اسفنج مولکول های هیدروفیلی با تراکم بالا ساخته شده است که عملکرد جذب آب و خشک شدن سریع را دارد.

5، کاغذ، چاپ، صنعت سیگار: رولر برس نایل خالص، استفاده می شود تا توتون را به یک لایه نازک برساند و سپس به خط تولید برای خشک شدن جریان می یابد.

6، صنایع چوب، صنایع مبلمان: این محصول دارای یک برس جراحی، برس ماشین برش، قلم مو با قلم مو، قلم مو رنگ آمیزی، قلم مو ماشین کشش سیم است. این سیم ساخته شده از سیم برنج ضد زنگ نایلون ساخته شده است و سطح کف و مبلمان چوبی از بین رفته است. سیم براش را نمی توان از نظر الکتروستاتیکی شارژ کرد، به طوری که دستگاه جمع آوری گرد و غبار می تواند به طور موثر گرد و غبار را از قلم مو حذف کند.