اهمیت PCB

- Sep 05, 2019-

صفحه مدار چاپی (PCB) می تواند در کلیه دستگاههای دیجیتالی ، که برای مصارف خانگی یا انگیزه صنعتی استفاده می شود ، بسیار ضروری باشد. از طرح های ارائه دهنده PC برای چیدمان مدارهای الکترونیکی استفاده می شود. گذشته از اتصال برق ، علاوه بر این پشتیبانی مکانیکی به مواد افزودنی برقی نیز ارائه می دهد. طرح های PC ممکن است به صورت دستی و روباتیک ایجاد شوند. طرح بندی دستی با کمک نقشه کشی ایجاد می شود ، و روتر خودکار در معرفی طرح ها بصورت روباتیک تسهیل می شود. طراحان معمولاً به دلیل اینكه می توانند افكار و فنون شخصی خود را در آنها بكار گیرند ، روش دستی طراحی را انتخاب می كنند.


رایانه های شخصی تقریباً در تمام وسایل الکترونیکی مورد استفاده قرار گرفته است که شامل تلفن های همراه ، سیستم های رایانه ای و لپ تاپ ها است. با توجه به رونق تقاضا ، طیف گسترده ای از عرضه های PCB رو به افزایش است. تعدادی از کسانی که در بالا فهرست بندی شده اند عبارتند از: طراحی PCB و اورکاد و طراحی PCB altium. چنین طراحان معمولاً بسته کاملی از خدمات طرح PC را ارائه می دهند. این شامل ویرایشگر PCB ، فن آوری طراحی ضبط ، روتر تعاملی ، سرپرست محدودیت ، واسطهای مربوط به تولید و تجهیزات فاکتور است. ویرایشگر pcb لایه های درون pcb را اصلاح می کند ، هم مجرد و هم چند لایه. ارائه هر دو بعدی و سه بعدی عکس قابل دوام است. رندر سه بعدی ترجیح داده می شود ، به این دلیل که می توان هر دو طرح داخلی و خارجی را به وضوح بررسی کرد.


یک طرح قدرتمند PCB می تواند در کاهش فرصت های خطا و احتمال مدار سریع کمک کند. یک پارچه پارچه ای خلاق PCB شانس عالی برای کشف کره دارد.