چگونه لاینر کار می کند

- Nov 20, 2018-

دستگاه لمینیت دستگاه لمینیتی است که نیاز به پوشش مقالات بسته بندی شده دارد و می تواند به تنهایی برای لمینیت استفاده شود، اما بیشتر کار برای خط مونتاژ کارخانه ساده، راحت و سریع است.

دستگاه لمینیت فیلم، کیسه فیلم بسته شده را بر روی سیلندر لامیناتور جدا می کند و به صورت جداگانه یک لایه از فیلم به بالای مقاله را با فشار هوا انتقال می دهد، و مقاله ای که نیاز به فیلم دارد، به بالای مقاله متصل است. در عین حال، فیلم با حرارت الکتریکی نرم شده است، به طوری که فیلم نزدیکتر به مقاله زخم متصل است، و فیلم پوشش داده شده از لبه مقاله توسط سیم الکتریکی حرارت داده شده است، به طوری که بالای یک مقاله تحت پوشش و سپس حمل می شود. خط به ایستگاه بعدی ارسال می شود.

دستگاه لمینیت به طور گسترده ای در مواد غذایی، نیازهای روزانه، صنعت چاپ، کارتن و سایر صنایع استفاده می شود. از آنجا که سطح مواد پوشش داده شده دارای یک فیلم پلاستیکی نازک و شفاف است، سطح نه تنها صاف و روشن است، بلکه براق و استحکام جسم را نیز بهبود می بخشد. عمر طول عمر این محصول طول می کشد و فیلم پلاستیکی ضد آب، رطوبت، ضد آلودگی و کاهش سایش و خوردگی جسم است. محصول فیلم نه تنها محافظت می کند، بلکه زیبایی بصری را به مصرف کننده نیز به ارمغان می آورد. در همان زمان، فیلم نه تنها درجه بسته بندی محصول را بهبود می بخشد، بلکه ارزش می بخشد.