دستگاههای چاپ صفحه چگونه کار می کنند؟

- Aug 05, 2019-

چاپ صفحه روشی عالی و مقرون به صرفه برای ایجاد یک محصول سفارشی است ، اما خلق شما دقیقا چگونه به وجود می آید؟ در واقع چند مرحله برای انتقال طرح شما روی پارچه لازم است. با چاپ صفحه ، برخلاف سایر روش های طراحی چاپ روی پارچه ، جوهر به جای اینکه از بین برود ، بالای پیراهن می نشیند. این واقعا اجازه می دهد تا رنگ های طراحی شما ظاهر شود!

قبل از اینکه واقعاً روند چاپ صفحه شروع شود ، به یک طراحی نیاز دارید. در اینجا در Express Press در Springfield، MO ، ما در هر مرحله از راه هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که از طراحی خود راضی هستید. شما می توانید از استودیوی طراحی آنلاین ما استفاده کنید تا بینایی تان روی پارچه زنده شود. پس از طراحی خود ، باید انتخاب کنید که روی پارچه مورد نظر شما چاپ شود. این کاملا به شما بستگی دارد و واقعاً به شما امکان می دهد طراحی خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید. می توانیم روی پیراهن ، پیش بند ، کلاه و موارد دیگر چاپ کنیم. امکانات ، رنگ ها و مکان های طراحی تقریبا بی پایان است!

پس از تنظیم طرح شما ، آن را به رنگ های مختلف طرح جدا می کنیم. هرچه رنگ های بیشتری در طراحی وجود داشته باشد ، برای ایجاد محصول نهایی باید اقدامات بیشتری انجام شود. یک صفحه نمایش متفاوت برای هر رنگ طرح نمایش داده می شود. صفحه نمایش را می توان به صورت دستی یا از طریق قرار گرفتن در معرض نور و مواد شیمیایی قرار داد. صفحه نمایش داده شده مانند چاپ منفی طراحی شما خواهد بود ، که در اصل یک استنسیل سفارشی است که برای توزیع جوهر روی پارچه استفاده خواهد شد.

پس از ساخت صفحه نمایش ، روی پارچه قرار داده شده و جوهر اعمال می شود. اگر طراحی شما بیش از یک رنگ داشته باشد ، هر صفحه به ترتیب قرار می گیرد که بیشترین حس را برای طراحی شما ایجاد می کند. تا رنگها کاملاً بیرون بیایند سپس این جوهر با فشردن روی صفحه به یک رنگ در یک طرح اعمال می شود تا جوهر فقط از طریق صفحه که در آن سوراخ هایی در استنسیل وجود دارد ، جریان یابد. هنگامی که صفحه از پارچه جدا می شود ، جوهر فقط روی مکان های مناسب روی پارچه باقی می ماند. این روند برای هر رنگ در طرح تکرار می شود. هنگامی که جوهر در مناطق مشخص شده از هر صفحه نمایش می یابد ، طرح تکمیل شده روی پارچه شما قرار می گیرد! در حالی که مراحل زیادی برای انجام مراحل وجود دارد ،