هشدارها جهت دستیابی به ماشین چاپ اتوماتیک

- Jan 15, 2019-

اولین چیزی که در ماشین چاپ روی صفحه نمایش مجزایی توجه می شود این است که نمی تواند بیش از حد آب و روغن را در سیستم فشار هوا ایجاد کند تا به طور موثر از شکست سیلندر جلوگیری شود و عمر مفید سیلندر را افزایش دهد و در مرحله دوم ، این امر برای اطمینان از خشک شدن و تمیز کردن هوای فشرده است. راه حل این است که یک خشک کن یخچال برای ماشین چاپ روی صفحه نمایش نصب کنید.


بعد بخشی از ترکیب سه نقطه است. برای اطمینان از اینکه فشار در داخل 5-7 کیلوگرم / سانتی متر است، مطمئن شوید که روزانه روغن کافی برای روغن روغن تبدیل کنید. اگر فشار سوپاپ فشار برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار نگیرد، باید آن را به انتهای عقب هل داد. روغن تهویه مطبوع نیز باید در کاربردهای تهویه مطبوع استفاده شود.


در حالی که سرعت چاپ و اتوماسیون دستگاه چاپ روی صفحه را بهبود میبخشد، عملکرد عملکرد خوب نیز تضمین می شود. مطبوعات معمولا عمق زیادی دارند و باید مجموعه ای از پانل های کنترل برای اطمینان از این که اپراتور بتواند در هر موقعیت کاری کار کند، ارائه می شود. هر عملیات از صفحه عمودی باید با عادت های جنبش انسان مطابقت داشته باشد، موقعیت کاری قابل مشاهده است، موقعیت تنظیم بصری و آسان برای تماس است.


به منظور اطمینان از ایمنی اپراتور و تجهیزات، ماشین چاپ روی صفحه نمایش خودکار دارای یک دستگاه محافظ ایمنی علاوه بر دستگاه حفاظتی ایمنی بر روی دستگاه چاپ روی صفحه نمایش است و دارای یک دستگاه ایمنی ایمنی است که می تواند به طور خودکار یک بار فعال شود خرابی دستگاه. متوقف کردن.


لازم است که دستگاه ماشین چاپ روی صفحه نمایش اتوماتیک می تواند دقت اصلی خود را پس از استفاده طولانی مدت نگه می دارد، یعنی دستگاه دارای یک عمر طولانی است که اهمیت اقتصادی زیادی برای کشور و شرکت دارد. برای انجام این کار، مواد و فرآیند پردازش حرارتی باید منطقی انتخاب شوند تا از مقاومت در برابر سایش قطعات جلوگیری شود. به منظور بهبود دقت حرکت سیستم انتقال، هر سطح هماهنگی باید دقت شکل دقیق و مناسب تطبیق و دستگاه روانکاری داشته باشد.