ویژگی های دستگاه چاپ صفحه کاملا اتوماتیک

- Dec 10, 2018-

1. گسترده چاپ بستر: از صفحه چاپ دستگاه چاپ صفحه خودکار از مش سیم ساخته شده است، چه آن را صاف یا منحنی، سخت یا نرم، بزرگ یا کوچک بستر می تواند چاپ آن نرم و انعطاف پذیر است بنابراین. علاوه بر این، روی صفحه نمایش چاپ نیز در لایه های شکننده و برخورد به دلیل فشار کم می تواند چاپ.

2، لایه جوهر است ضخیم و قوی قدرت پنهان: لایه مرکب چاپ صفحه ضخیم، است که با روش های چاپ دیگر بی همتا است. اگر رنگ زمینه ای با رنگ سفید پوشیده شده است، روش چاپ عادی باید 3 تا 4 بار در همان بخش چاپ و پرینت صفحه می تواند یک بار انجام می شود. ضخامت لایه جوهر روی صفحه نمایش به طور کلی 20 میکرومتر، چاپ ویژه فیلم ضخیم باشد تا 100 میکرومتر و باریکترین نیز 6 میکرومتر است. بنابراین، لایه جوهر پرینت صفحه ضخیم است و طیف گسترده ای قابل تنظیم است.

3، حس قوی سه بعدی: تقلید چاپ و کپی اثر رنگ روغن بسیار واقع گرایانه است با توجه به ضخامت لایه جوهر رنگ آن تا حد زیادی چاپ افست بیش از. با این حال، در چاپ خوب الگوهای اثر کپی محدود است.

4. مقاوم در نور: بعد از رنگدانه های مقاوم در برابر نور و رنگدانه فلورسنت به جوهر منتقل شده، الگوی چاپ می تواند حفظ براق برای مدت طولانی بدون اینکه متاثر از درجه حرارت و نور خورشید و حتی درخشش در شب. بنابراین، روی صفحه نمایش محصولات مناسب برای تبلیغات در فضای باز علامت و مانند هستند.

5. قابل رنگ بسیار گسترده است: مایع، روغنی، پایه، و غیره، و حتی رب رب و پودر. بنابراین، جوهر برای چاپ روی صفحه نمایش در مجموع به چاپ مواد گفته می شود.

6, قالب بزرگ است: از نظر مساحت چاپ چاپ افست عمومی، منبت و روش بسیار کمتر از روی صفحه نمایش به دلیل محدودیت تجهیزات مکانیکی هستند. حداکثر اندازه پرینت صفحه 3 M * 4 متر برسد و یا حتی بزرگتر.

7-صفحه چاپ است انعطاف پذیری بیشتر: تعیین خصوصیات مواد مش سیم صفحه چاپ انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد. هنگامی که مورد استفاده برای چاپ با حجم بالا، صفحات ساخته را می تواند بر اثر تولید مثل.