کارخانه ما

Yaode صنعت (شنزن) شرکت تولید حرفه ای / PCB (تخته مدار چاپی) نماینده فروش تجهیزات و لوازم جانبی یکپارچه سازمانی.

از زمان تاسیس شرکت از هنگ کنگ، تایوان و تعداد زیادی از مشتریان داخلی و خارجی ستایش و پشتیبانی. شرکت تعداد پایدار و با تجربه فنی ستون فقرات، محصولات خود را در نقطه به نقطه استفاده و کار با هم است. کیفیت کلاس اول، کلاس اول خدمات است اهداف کسب و کار 'Yaode'، اما همچنین ویژگی های 'Yaode'; رعایت کیفیت و رضایت مشتری، حرفه ای و عملی. بر این باورند که 'Yaode' شود آن شخصيت منحصر به فرد و سپس ایجاد موفقیت فردا! بلکه برای شما برای ایجاد ثروت.

 

محصولات ما

غلتک ماشین برش، لبه سنگ زنی ماشین ماشین دبوررینگ گوشه دور ماشین حفاری ماشین پین دستگاه پاکسازی دستگاه تخلیه دستگاه Screen-print دستگاه ماشین آلات ورقه ورقه کننده فیلم قرار گرفتن در معرض دستگاه، دستگاه سوراخ پانچ، CCD دستگاه حفاری دستگاه برش CNC V مسیریابی ماشین، ماشین، و غیره.


کاربرد محصولات

زمینه های Pcb و چاپ


تجهیزات برای تولید

ماشین فرز و تراش ماشین سنگ زنی، حفاری دستگاه لیزر برش پلاسما خطی برش


بازار تولید

آسیا، آفریقا، آمریکای جنوبی، اواسط شرق


خدمات ما

پیش فروش: 

آنچه ما ارائه می کنند را فراهم می کند.

خدمات فروش:

مشتری پیشنهاد مورد مناسب و یا ارائه مشتری چه او نیاز دارید و همچنین سفارشی دریافت

پس از فروش:

نصب: در مورد نحوه نصب، ما ارائه ویدئو هنگامی که شما خرید ماشین، اگر ما trainning خود کارگران در کارخانه شما، لطفا لطفا مشاوره لازم است، ما همچنین می توانید اعزام مهندس برای شرکت شما. اما خریدار باید بلیط هوا گرد و اسکان برای مهندس ارائه می کنند.

تضمینی برای یک سال یا 1000 ساعت در حال اجرا از تاریخ ورود به بندر مقصد. دوران gurantee، ما ارائه رایگان آسیب دیده آسان قطعات یدکی برای مشکلات ناشی از ما کیفیت تولید و یا مواد اولیه به جز damageable قطعات یدکی ماشین آلات ناشی از مشتریان نادرست عمل انسان ساخته شده. پس از پایان، شرکت ما هزینه تعمیر و نگهداری قطعات یدکی برای ماشین فراهم می کند.